Blog

Napsali o nás: Zklidňující oční balzám

Mysalifree Augenbalsam_600Mám ho už několik týdnů a jsem z něho naprosto nadšená. Kůže kolem očí vypadá fakt skvěle. Je hladká a pevná. Dokonce zmizely i menší vrásky a kůže je opravdu hydratovaná. Myslím, že balzám na oči od mysalifree se stal jedním z mých oblíbených krémů, co jsem kdy vyzkoušela. A co se ceny týče, považuji ji za absolutně odůvodněnou kvalitou“.

Autor: Michaela; Odkaz na článek

 
  


 

Šetrná extrakce surovin pomocí CO2

pomegranate-173344_640Dnes bychom vás chtěli seznámit s procesem extrakce CO2 (oxidu uhličitého), který je aplikován na velkou část našich složek. Tímto způsobem získáváme složky bez rozpouštědel a anorganických solí.
  


 

mysalifree a onemocnění kůže

Produktgruppe_weiss Kopiemysalifree produkty nejsou lékařské nebo lékárnické produkty, ale jsou to vysoce kvalitní BIO produkty určené k péči o citlivou kůži, protože obsahují nedráždivé látky. Alergenům, jako jsou salicyláty, éterické oleje, vonné látky, barviva, vosk z vlny, propolis, vazelína aj., se vyhýbáme, a díky tomu je mysalifree velmi vhodné pro podrážděnou pokožku.  


 

 


 

Neurodermitida

Fotolia_78561244_LAčkoliv se projevy neurodermitidy liší, existuje několik typických kožních symptomů, jako např. suchá, loupající se a zarudlá pokožka se stopami škrábání, někdy s mokvajícími místy, s puchýřky hnisu či svěděním.

  


 


 

Čistící pleťové mléko pro citlivou pleť

koerperlotion_freiPokud trpíte alergiemi, ekzémem či máte jen citlivou pleť, měli byste si dávat pozor, nejen u čistících prostředků, na vysoký podíl pH. Čím menší je pH, tím šetrnější je produkt k vaší pokožce a šetří její ochranný plášť.

Nejen, že mysalifree čistící mléko splňuje tyto podmínky, ale také neobsahuje mimo jiné žádné sulfáty, silikony a minerální oleje. Čistí pleť šetrně. Chrání a vyživuje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování pomocí cenných organických složek. 

 

 

 


 

Jarní péče o pleť

shutterstock_97575878 KopieKonečně přichází jaro a s ním zářící sluníčko, zpěv ptáku a kvetoucí zeleň. Pojďme si říct pár tipů pro obnovu a hydrataci pokožky, aby takto po sychravé a mrazivé zimě, zářila i naše pleť.

 

 

 


 

Test balzámů na rty

lippenpflege-test_s_170222-stiftung-warentest_1280x600-640x300Používáte pravidelně balzám na rty? „Zadržte“, doporučuje nyní Stiftung Warentest (nejznámější nezisková německá organizace pro testování výrobků). Našla v nich totiž kritické ropné báze. Jedná se napříkla o značky Labello, Blistex, nebo Bebe.  

 Odkaz na článek


 

Rýžový olej - cenná přírodní látka v BIO a přírodní kosmetice

reiskeimöl_shutterstock_193743131-KopieRýžový olej se vyrábí extrakcí z rýžových klíčků a otrub vnější slupky obalující jednotlivá semínka rýže. V Japonsku je olej z rýžových klíčků tradiční zkrášlující prostředek a stále více se začíná používat i v BIO kosmetice v Evropě. Je velmi lehký, nepatrně mastný olej – dobře se vstřebává do kůže a nezanechává po sobě mastný film. Zklidňuje pokožku a dodává jí vláčný a hebký pocit.

 


 

 

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem