Čistící pleťové mléko pro citlivou pleť

koerperlotion_freiPokud trpíte alergiemi, ekzémem či máte jen citlivou pleť, měli byste si dávat pozor, nejen u čistících prostředků, na vysoký podíl pH. Čím menší je pH, tím šetrnější je produkt k vaší pokožce a šetří její ochranný plášť.

Nejen, že mysalifree čistící mléko splňuje tyto podmínky, ale také neobsahuje mimo jiné žádné sulfáty, silikony a minerální oleje. Čistí pleť šetrně. Chrání a vyživuje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování pomocí cenných organických složek. 

 

 

 


 

Když se dostanu domů po náročném dni v kanceláři, jsou dvě věci, po kterých jako první prahnu: dostat z těla to těsné obchodní oblečení a z pleti všechen ten make-up, mastnotu a odumřelé buňky.  To pro to, aby mohla moje pokožka zase volně dýchat.

Hlavně ráno a večer si zaslouží naše pleť důkladné, ale šetrné čištění. Čištění pouze vodou je sice osvěžující, ale ne tak účinné.  Pleť tak důkladně nevyčistí. Vzniká nadměrná tvorba mazu a v pórech se usazují nečistoty. Proto je důkladná péče o pleť velmi důležitá.

Jemné produkty s obsahem pH

Pokud trpíte alergiemi, ekzémem či máte jen citlivou pleť, měli byste si dávat pozor, nejen u čistících prostředků, na vysoký podíl pH. Čím menší je pH, tím šetrnější je produkt k vaší pokožce a šetří její ochranný plášť. Hodnota pH zdravé kůže je 5,5 a je mírně kyselá. V této hodnotě by měl být i čisticí prostředek vámi používaný. Hodnota pH 7 není ideální.

Nejen, že mysalifree čistící mléko splňuje tyto podmínky, ale také neobsahuje mimo jiné žádné sulfáty, silikony a minerální oleje. Čistí pleť šetrně. Chrání a vyživuje pokožku a zabraňuje jejímu vysušování pomocí cenných organických složek.

Díky organickému rýžovému oleji, který se dobře vstřebává do pokožky, je čistící mléko k pleti velice šetrné a nezanechává mastný film. Rostlinná kyselina mléčná hydratuje a zabraňuje šupinatění a čistý rostlinný organický glycerin vytváří na pokožce ochranný film.

Čistící pleťové mléko nejen přispívá k ochraně a regeneraci pláště pokožky, ale také zabraňuje vysychání a připravuje pleť pro následnou péči, jako je denní nebo noční pleťový krém.

Použití

mysalifree pleťové mléko se nejlépe aplikuje pomocí vatového tamponku na obličej. Jemně mléko vmasírujte na vlhkou pokožku a poté opláchněte vlažnou vodou.

Mysalifree zdravá BIO kosmetika

  • jsme certifikovaná ekologická kosmetika podle rakouského zákoníku na nejvyšší úrovni (Rakouský kodex biokosmetiky, který hraje důležitou průkopnickou roli v celé EU a poprvé poskytuje právní rámec pro produkci a označování ekologické kosmetiky)

  • na rozdíl od mnohé jiné BIO kosmetiky se zdržujeme éterických olejů

  • pracujeme s organickým obilím a organickými rostlinnými oleji pod zvláště jemnou výrobní metodou

  • vyrábíme produkty bez salicylátu, esenciálních olejů, vonných látek, barviv, propolisu, lanolinu a vazelíny: všech 9 produktů má 100% úspěšnost podle Derma Consult Berlín

  • při výrobě této kosmetiky se pečlivě vyhýbáme všem alergenům, látkám a všem diskutabilním přísadám, které jsou jako alergeny podezřelé.

  • naše výrobky jsou homeopaticky vhodné, z větší části veganské, bezlepkové a halal

  • klademe důraz na ochranu životního prostředí. Naše obaly jsou recyklovatelné, hospodárné, praktické a hygienické.

  • dermatologické testy potvrzují dobrou snášenlivost přípravku i u dětí s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem.