mysalifree a onemocnění kůže

Produktgruppe_weiss Kopiemysalifree produkty nejsou lékařské nebo lékárnické produkty, ale jsou to vysoce kvalitní BIO produkty určené k péči o citlivou kůži, protože obsahují nedráždivé látky. Alergenům, jako jsou salicyláty, éterické oleje, vonné látky, barviva, vosk z vlny, propolis, vazelína aj., se vyhýbáme, a díky tomu je mysalifree velmi vhodné pro podrážděnou pokožku.  


 

 


 

Mnoho lidí, kteří trpí onemocněním kůže, jako jsou růžovka, lupénka, atopický ekzém, jiné ekzémy, kontaktní alergie aj., hledají nejen vhodnou formu léčby (většinou ve formě léků nebo lékařských mastí), ale rovněž vhodnou péči pro svou kůži. Často je skříň plná krémů a mastiček, které však naše kůže nesnáší dobře.

Člověk postižený těmito obtížemi samozřejmě ví, že tento stav mohou nepříznivě ovlivnit také faktory, jako jsou stres, nikotin, výživa, alkohol, UV-záření, horko nebo chlad a jedná podle toho. 

Co se kosmetiky týče, měl by si takový člověk všímat jemné a dobře snášené kosmetiky. Základem každé péče o pleť je její čištění: nadbytečný maz, špína a škodlivé látky, které se nahromadí na kůži a v ní, musí být odstraněny, přičemž samotná voda k tomu nestačí. Kůže není jen našim největším orgánem, ale také našim největším vylučovacím orgánem. Jen fungující látková výměna je zárukou toho, že se kůže sama o sebe i v dlouhodobém horizontu dobře postará. BIO-kosmetika při tom může pomoci. Po vyčištění je kůže připravená přijímat účinné látky: vitamíny, minerální látky aj., přivádět vlhkost, kůži zklidňovat a pečovat o ni. 

mysalifree produkty nejsou lékařské nebo lékárnické produkty, ale jsou to vysoce kvalitní bio produkty určené k péči o citlivou kůži, protože obsahují nedráždivé látky. Alergenům, jako jsou salicyláty, éterické oleje, vonné látky, barviva, vosk z vlny, propolis, vazelína aj., se vyhýbáme, a díky tomu je mysalifree velmi vhodné pro podrážděnou pokožku.

Sporné látky jako jsou parabeny, silikony, sulfáty, PEG&PPG atd. vůbec nepoužíváme – namísto toho u nás nachází své využití mimořádně hodnotné a výživné látky obsažené v našich produktech. 

mysalifree je jako BIO-certifikovaný prostředek evidován v Rakouském potravinovém seznamu (nejvyšší standard). Derma Consult potvrzuje stoprocentní snášenlivost a analýza kosmetiky (iniciativa švýcarské nadace na podporu zdravé pokožky) ocenila mysalifree nejvyšším hodnocením. 

S dobrým svědomím doporučujeme naše produkty také k péči o podrážděnou kůži – s upozorněním, abyste se před aplikací na nemocnou kůži poradili s vaším lékařem. Konec konců je třeba také trocha trpělivosti, abyste mohli posoudit výsledky.