Napsali o nás: Zklidňující oční balzám

Mysalifree Augenbalsam_600Mám ho už několik týdnů a jsem z něho naprosto nadšená. Kůže kolem očí vypadá fakt skvěle. Je hladká a pevná. Dokonce zmizely i menší vrásky a kůže je opravdu hydratovaná. Myslím, že balzám na oči od mysalifree se stal jedním z mých oblíbených krémů, co jsem kdy vyzkoušela. A co se ceny týče, považuji ji za absolutně odůvodněnou kvalitou“.

Autor: Michaela; Odkaz na článek

 
  


 

Přestože nejsem osoba trpící alergií, je moje kůže citlivá a rychle reaguje na určité přísady v kosmetice. Proto jsem byla ráda, že vyzkouším hypoalergenní zklidňující oční balzám. Kůže kolem mých očí je totiž zvláště citlivá.

O mysalifree

společnost mysalifree vyrábí veškerou kosmetiku (mimo jiné) bez salicylátů, aby nabízelí maximální toleranci alergickým náchylným a kožně citlivým osobám. Také vyrábí kosmetiku bez éterických olejů – to odlišuje značku zejména od jiných přírodních kosmetických přípravků – bez vůně, barviv, vosků, propolis, vazelíny ale i lepku.

Obal a obsah

Sávkovač bezduchové pumpy je obzvláště hygienický, protože tento systém neumožňuje vniknutí vzduchu ani bakterií do balení a šetří tím na konzervačních látkách. Oční balzám je neustále dávkován a balení je zcel vyprázdněno. Mysalifree obecně vyrábí všechny obaly recyklovatelné. Takže významně přispívá k ochraně životního prostředí. Dávkovač pumpy obsahuje 15 ml balzámu na oči. To je perfektní balení pro oční krém, protože trvá dlouho, než ho spotřebujete a tak se nemusíte starat o upatlaný vršek víčka, jak to u mnohých krémů bývá.   

Aplikace a cena

Podle mě je důležité, aby byl oční krém dostatečně vyživující a dobře se roztíral. Současně by neměl být příliš mastný, abych na něj mohla použit oční make-up. Taky by měl být dostatečně vstřebatelný a hlavně neštípavý, když se vám dostane omylem do očí.

S tímto dávkovačem lze krém snadno aplikovat a dokonale dávkovat. Okamžitě dostanu požadované mnoštví a nemusím si dělat starosti s příliš velkým množstvím spotřeby.

Aplikovala jsem krém kolem očí. Rychle se vstřebal, nezanechal mastnou stopu a pokožka byla úplně vláčná. Hned poté jsem na něj bez jakéhokoliv problému aplikovala make-up a oční stíny.  

V noci je krém také skvělý, protože mi nedráždí oči a ráno se nevzbudím s oteklýma očima. Naopak, pokožka vypadá fakt dobře. Hebká, vyživená. Žádné podrážděné oční okolí, jak tomu mnohdy bývá. Dá se tedy bez problému používat večer i přes den.

Mám ho už několik týdnů a jsem z něho naprosto nadšená. Kůže kolem očí vypadá fakt skvěle. Je hladká a pevná. Dokonce zmizely i menší vrásky a kůže je opravdu hydratovaná. Myslím, že balzám na oči od mysalifree se stal jedním z mých oblíbených krémů, co jsem kdy vyzkoušela. A co se ceny týče, považuji ji za absolutně odůvodněnou kvalitou.