Mysalifree proniká na nové trhy

Ulli-und-Jacub_01První Healthcare biokosmetická značka bez salicylátů na světě, začíná v Česku a na Slovensku. Ecoplus International bylo při tom jako kmotr.

Eichgraben/St. Pölten/Prag, 1. září 2016 - mysalifree, Healthcare Biocosmetics startup z Winerwaldu se zaměřil na nové trhy. Dnes začíná prodejní spolupráce s Českem a Slovenskem. Přechod na nové exportní trhy umožňuje ecoplus International, dceřiná společnost ecoplus a RLB NÖ-Wien, která si po intenzivních průzkumech trhu a aktivaci své sítě, mohla najít angažovaného partnera pro GreenSmile GmbH s jejich značkou Healthcare Biocosmetics.

„Jako nový startup máme omezené lidské i finanční zdroje. Angažovaný tým ecoplus nám dal rychlou a mimořádně nebyrokratickou podporu. Od prvních pohovorů s ecoplus International až k podpisu smlouvy s našimi novými partnery Jakubem Bradou a Magdalénou Bradovou, uběhly jen 4 měsíce", raduje se magistra Ulrike Ischler, zakladatelka a jednatelka GreenSmile GmbH - mysalifree Healthcare Biocosmetics. 

Free-From-produkty k péči o zdraví a krásu
Mysalifree pečuje jedinečnými, vysoce kvalitními Free-From-BIO produkty o zdraví a krásu. U mysalifree se používají jen vysoce kvalitní suroviny jako olej z rýžových klíčků nebo BIO oleje z kukuřičných klíčků, čisté tuky a vosky. Např. bambucké máslo, kakaové máslo, včelí vosk atd. Vše z kontrolovaného ekologického zemědělství. Přitom se vyhýbá dráždivým a pochybným látkám jako jsou aromatické látky, éterické oleje, parabeny, minerální oleje a mnoho dalších.

„Je pro mě velmi důležité nabídnout stále rostoucí skupině lidí, kteří nesnášejí běžnou kosmetiku (což je v současné době až 25 % obyvatelstva), poctivou a mimořádně dobře snášenou řadu produktů k péči, která bude podporovat přirozenou krásu a zdraví“, říká Ulrike Ischler. Zakladatelka mysalifree totiž sama trpí několika druhy nesnášenlivosti na některé látky.


mysalifree – BIO řada pečující o citlivou a alergií ohroženou pleť
Magistra Ulrike Ischler, zakladatelka a jednatelka mysalifree Healthcare Biocosmetics má s nesnášenlivostí na určité látky sama osobní zkušenost. Musí se vyvarovat kontaktu s některými látkami v kosmetice a sama hledala vysoce kvalitní BIO péči s maximální snášenlivostí. Navzdory intenzivnímu hledání však nenašla žádnou kosmetickou řadu, která by odpovídala jejím nezbytným požadavkům, a tak vznikla myšlenka k vyvinutí mysalifree. Jedná se přitom o řadu pečující kosmetiky bez látek vyvolávajících alergie, jako jsou salicyláty (odtud pochází název produktové řady), bez éterických olejů, bez aromatických látek, barviv, lepku a jiných pochybných látek.

Mysalifree produkty se vyrábějí v Salzburgu a vyznačují se nejvyšší kvalitou. Celá škála produktů prochází BIO certifikací podle přísných standardů rakouské potravinového seznamu ÖLMB, podle kterých musí alespoň 95 % zemědělských surovin pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství. 

Od podzimu 2014 je možné získat mysalifree produkty BIO kosmetiky v Rakousku, Německu a ve Švýcarsku, také v lékárnách a vybraných specializovaných obchodech. V září se nám podařilo získat distributora našich výrobků pro Slovinsko. A nyní budeme s Jakubem Bradou a Magdalénou Bradovou distribuovat naše výrobky také v Česku a na Slovensku.

2016_08_25_Vienna_001

 zdroj: http://www.openpr.de/news/916749.html